Thursday, February 25, 2021

Sa ekstravagante, aq edhe atraktive – Dafina josh vëmendjen me bikini dhe me xhinse

Duke qenë një prej këngëtareve të pëlqyera të skenës shqiptare të muzikës, Dafina Zeqiri arrin të tërheqë vëmendje edhe me dukjen e saj.

Ylli i muzikës është e njohur për ndryshimet që i bën në dukje, si edhe për guximin që ndërmerr në transformimet e saj.

Gjatë këtyre ditëve verore, Dafina ka qëndruar në bregdetin shqiptar, nga ku ka sjellë disa poza atraktive.

Këngëtarja ka dhuruar një performancë në një prej lokacioneve të atjeshme duke i argëtuar të pranishmit.

Ajo i ka interpretuar disa prej hiteve të saj, ndërsa fansa të shumtë kanë publikuar xhirime të performancës së saj në rrjetet sociale.

ë ndërkohë, hiti i saj me Taynan, “Bye Bye”, ka kaluar shifrën prej 50 milionë shikimesh në youtube

Other Articles

Irina Shayk dikton trendët: Ky kombinim do të jetë hit absolut i vjeshtës!

Kur Irina shëtit rrugëve të Nju-Jorkut, nuk mund të mbetet e pavërejtur Nëse dëshironi t’i ndiqni trendët, vishuni kështu...

Irina Shayk dikton trendët: Ky kombinim do të jetë hit absolut i vjeshtës!

Kur Irina shëtit rrugëve të Nju-Jorkut, nuk mund të mbetet e pavërejtur Nëse dëshironi t’i ndiqni trendët, vishuni kështu...

Irina Shayk dikton trendët: Ky kombinim do të jetë hit absolut i vjeshtës!

Kur Irina shëtit rrugëve të Nju-Jorkut, nuk mund të mbetet e pavërejtur Nëse dëshironi t’i ndiqni trendët, vishuni kështu...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here