Saturday, June 19, 2021

MAGAZINA

Filmi Sloborn bëhet viral, pasi predikonte COVID-19 vitin e kaluar

Kur një sëmundje u shfaq nga një lloj i shpendëve në veri të Kinës, njerëzit që jetonin në po të njëjtin vend...

Dua Lipa njofton se remiksi i këngës “Levitating” vjen në gusht në bashkëpunim me The Blessed Madonna, Madonna dhe Missy Elliott

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka ndarë disa lajme emocionuese të hënën (27 korrik). Ylli ka zbuluar...

Sa ekstravagante, aq edhe atraktive – Dafina josh vëmendjen me bikini dhe me xhinse

Duke qenë një prej këngëtareve të pëlqyera të skenës shqiptare të muzikës, Dafina Zeqiri arrin të tërheqë vëmendje edhe me dukjen e...